Java 17 Programming Language – deel 2

Java 17 Programming Language – deel 2

  • Duur

    5 dagen
  • Prijs

    3295,-
  • 8,9

    Reviews

    1000+ reviews
  • Locatie

    Nieuwegeinvirtueel
  • Planning

    Planning ophalen...
  • Lesvorm

    Vijfhart-Flex

Na het afronden van Java 17 deel 1 ga je in deze vervolgcursus bij Vijfhart een stap verder met Java 17 programmeren. Deze Java 17 cursus richt zich op gevorderde onderwerpen waarmee je je code overzichtelijker, betrouwbaarder en professioneler maakt.

De eerste dagen staan in het teken van streams, generics en collecties. Je leert hoe je foutafhandeling goed toepast met multi-catch en automatic resource management (ARM), en oefent met enumeraties, immutable objects, inner classes, lambda-expressies en method references. Ook onderwerpen als hashCode(), ontwerpprincipes en veelgebruikte design patterns komen aan bod.

Daarna verschuift de aandacht naar praktische toepassingen. Je leert werken met lokalisatie (Locale, NumberFormat, resource bundles), concurrency (threads, het Executor framework, synchronizers en gedeelde resources) en krijgt inzicht in veelvoorkomende problemen met parallelle processen. Ook komen Java I/O en NIO.2 uitgebreid aan bod, inclusief bestanden, streams, console, serialisatie en moderne bestandstoegang. Verder maak je databaseverbindingen via JDBC en leer je tabellen en queries benaderen met de JDBC API.

Op de laatste dag maak je kennis met de nieuwste mogelijkheden van Java en onderwerpen die belangrijk zijn voor het OCP 17-examen. Je ontdekt hoe je records en sealed classes inzet, hoe pattern matching werkt en hoe switch-expressies je code vereenvoudigen. Ook onderwerpen als modules, services, migratie en cyclic dependencies komen aan bod. Daarmee ben je niet alleen klaar voor moderne Java 17 programmeren in de praktijk, maar leg je ook een stevige basis voor certificering.

Deze cursus gaat altijd door (startgarantie).

Doel

  • Na afloop beschik je over vaardigheden zoals werken met streams, concurrency, moderne Java-structuren (zoals records én sealed classes) en ben je goed voorbereid op het Java¿SE¿17 Developer-examen (1Z0-829).

Doelgroep

Deze cursus is voor Java-ontwikkelaars die al kennis hebben van Java en meer willen weten over de geavanceerde mogelijkheden van Java 17.

Voorkennis

De volgende voorkennis is vereist: Java 17 Programming Language – deel 1.

Bijzonderheden

Deze cursus is ook beschikbaar in het Engels: Java 17 Programming Language - Part 2 .

Onderwerpen

  • Module 1 – Java Fundamentals
  • Module 2 – Generics and collecties
  • Module 3 – Streams
  • Module 4 – Exceptions
  • Module 5 – Localization
  • Module 6 – Java Concurrency
  • Module 7 – Java I/O Fundamentals and NIO.2
  • Module 8 – JDBC
  • Module 9 – Modules: services and migration
  • Module 10 – Record classes and sealed classes

Planning & Prijs

Pageloader
Alle prijzen zijn excl. BTW.
Meer informatie over incompany of maatwerk
Cursus: Java 17 Programming Language - deel 2

Vul onderstaand formulier in en je ontvangt meer informatie over de incompany- en maatwerkmogelijkheden van deze cursus.

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Wil je meer informatie ontvangen, een vrijblijvende offerte ontvangen of een brochure van deze cursus downloaden? Vul onderstaande gegevens in en je ontvangt de brochure of informatie binnen één werkdag.


    Akkoord met opvolging en privacyvoorwaardenIk ga akkoord met de privacy voorwaarden

      Akkoord met opvolging en privacyvoorwaardenIk ga akkoord met de privacy voorwaarden

        Akkoord met opvolging en privacyvoorwaardenIk ga akkoord met de privacy voorwaarden

        Gerelateerde cursussen

        Er zijn geen gerelateerde cursussen.

        Ervaringen

        ervaringen verzameld via Logo Springtest

        Lucienne Groenendaal

        Secretarieel medewerkster

        "Training was prima, goede tips gekregen met af en toe een grap en grol. Locatie was prima, goed verzogd vwb koffie/thee, fruit en koekje. Mensen ook zeer vriendelijk. Lunch was perfect en zeer uitgebreid."

        9

        Ariana Scheepers

        "De cursus was goed, en de verzorging ook!Ik heb er veel van opgestoken! De lokatie in Nieuwegein is goed te bereiken met het openbaar vervoer, dus dat is prettig. Tot een volgenden keer."

        10

        Eric Pos

        Procesbeheerder bij Gemeente Amersfoort

        "Ik vond de training erg leerzaam. De inhoud was van een hoog niveau en de docent was goed thuis in de materie. Ik stel het vooral op prijs dat er diep op de concepten werd ingegaan."

        9
        De cursus is toegevoegd aan jouw favorieten.

        Jouw favorieten kun je bekijken via je profiel (deze vind je in het menu bovenaan de website).

        Kunnen wij je helpen?

        Laat jouw telefoonnummer of e-mailadres achter en wij nemen binnen 24 uur contact met je op.


        Cursus: Java 17 Programming Language - deel 2


          E-mailadres

          Telefoonnummer

          Opmerking of vraag

          Meer weten

          Vul onderstaand formulier in en je ontvangt meer informatie over deze cursus.


          Cursus: Java 17 Programming Language - deel 2

            Wij helpen je graag

            Geen tijd om ons gehele aanbod aan cursussen te bekijken? Of heb je een andere vraag? Wij helpen je graag. Vul onderstaande vragen in en we nemen binnen 24 uur contact met je op.

            Java 17 Programming Language - deel 2






              Onderwerpen
              Actieve filters: Wis alle filters
              Pageloader
              PRIVACY VOORWAARDEN

              Jouw persoonsgegevens worden opgenomen in onze beschermde database en worden niet aan derden verstrekt. Je stemt hiermee in dat wij jou van onze aanbiedingen op de hoogte houden. In al onze correspondentie zit een afmeldmogelijkheid