Onze medewerkers

De medewerkers van Vijfhart IT-Opleidingen maken het verschil. Zij geven iedere dag net dat beetje extra voor onze cursisten en hun opdrachtgevers. Prettig kennismaken!

Herman Sanderse
Chief Financial Officer

Maakt het verschil door:
nieuwe kansen te zien en pro actief daarna te handelen. Hard te kunnen werken maar ook tijd maken voor plezier.

Krijgt energie van:
uitdagende projecten en werkzaamheden. Het opdoen van kennis en nieuwe vaardigheden. Reizen en de wereld verkennen.

Mail: h.sanderse@5hart.nl

Bastiaan Janssen
Chief Executive Officer

Maakt het verschil door:
op positieve wijze kansen te creëren en te pakken, samen te werken met anderen, beslissingen te nemen vanuit authenticiteit en 100% committent te geven.

Krijgt energie van:
echte klantbeleving: succesvolle partnerships!, mensen die het beste uit zichzelf en anderen omhooghalen: topprestaties!

Mail: b.janssen@5hart.nl

Mirza Osmanagic
Accountmanager

Maakt het verschil door:
de belangen van de klant altijd op de eerste plaats te zetten.

Krijgt energie van:
red bull, sporten, reizen, samenwerken.

Bel: 088 – 542 78 37
Mail: m.osmanagic@5hart.nl

Lucas Ditvoorst
Accountmanager

Maakt het verschil door:
vraag en aanbod aan elkaar te knopen met een passend opleidingsvoorstel.

Krijgt energie van:
interactie met mensen.

Bel: 088 – 542 78 53
Mail: l.ditvoorst@5hart.nl

Jan Struik
Accountmanager

Maakt het verschil door:
te luisteren om te begrijpen in plaats van te luisteren om te reageren om daarmee een oplossing voor de klant te bieden, uniek te zijn zoals iedereen.

Krijgt energie van:
het vinden van de juiste oplossing.

Bel: 088 – 542 78 57
Mail:  j.struik@5hart.nl

 

Rokus Janssen
Accountmanager

Maakt het verschil door:
een passende oplossing te bieden waardoor de klant zijn doelen bereikt.

Krijgt energie van:
mijn familie, mijn werk en sporten. En lekker eten natuurlijk!

Bel: 088 – 542 78 88
Mail: r.janssen@5hart.nl

Raoul Leunura
Accountmanager

Maakt het verschil door:
net dat beetje extra te geven.

Krijgt energie van:
tevreden klanten!, de zon en mijn gezin.

Bel:  088 – 542  78 95
Mail: r.leunura@5hart.nl

Steven Hermsen
Accountmanager

Maakt het verschil door:
proactief te zijn en kwaliteit te leveren.

Krijgt energie van:
de ‘Discover weekly’ functie van Spotify, muziek, familie en vrienden, koken.

Bel: 088 – 542 78 74
Mail: s.hermsen@5hart.nl

Iris Smit-Domhof
Online marketeer

Maakt het verschil door:
Een ontzettende dosis enthousiasme, eerlijkheid en een enorm doorzettingsvermogen.

Krijgt energie van:
Blije mensen 🙂

Bel: 088 – 542 78 63
Mail: i.domhof@vijfhart.nl

Patty Virreira
Online marketeer

Maakt het verschil door:
mijzelf flexibel op te stellen en er elke dag voor de volle 100% voor te gaan om zo tot het beste (marketing) resultaat te komen.

Krijgt energie van:
verre reizen, mountainbiken, boksen, familie, vrienden, dieren en een beetje gekkigheid op zijn tijd :).

Mail: p.virreira@5hart.nl

Dyonne Béatse
Online marketeer

Maakt het verschil door:
Met enthousiasme en een positieve instelling samen tot een mooi en goed resultaat komen.

Krijgt energie van:
Positieve mensen met gezonde nieuwsgierigheid, voetbal en leuke activiteiten ondernemen met vrienden en familie.

Mail: d.beatse@5hart.nl

Marnix Wolf
Product Manager

Maakt het verschil door:

Mijn technische kennis, ervaring en connecties maximaal in te zetten om voor de cursisten de beste trainingen te realiseren.

Krijgt energie van:

Mijn gezin, lekker koken, mountainbiken, genieten van de mooie natuur in de Achterhoek (en daarbuiten!), lezen van goede sci-fi boeken.

Bel: 088 542 78 23
Mail: m.wolf@vijfhart.nl

Patrick van der Geest
Product Manager

Maakt het verschil door:
goed te luisteren en te denken in win-win.

Krijgt energie van:
door goed samen te werken, meer te bereiken dan alleen.

Mail: p.vd.geest@5hart.nl

Guido de Vrught
Chief Operations Officer

Maakt het verschil door:
uit te dragen dat “het verschil tussen goed en voortreffelijk klein is maar essentieel”, duidelijkheid te geven ook al is het soms niet wat iemand wil horen.

Krijgt energie van:
een lekkere luiervakantie met het gezin, een perfecte beleving voor onze klanten te realiseren, een kickbokstraining, een wedstrijd van De Graafschap waar het publiek 90 minuten tekeer gaat.

Mail: g.devrught@5hart.nl

Ariana Witjes
Medewerker Servicecentrum Opleidingen

Mail: a.witjes@5hart.nl

Kelly Geurkink
Medewerker Servicecentrum Opleidingen

Maakt het verschil door:
Altijd behulpzaam te zijn naar anderen, een teamspeler met een nuchtere blik.

Krijgt energie van:
Positieve en oprechte mensen, voetbal, muziek en leuke dingen ondernemen.

Mail: k.geurkink@5hart.nl

Kelly Veldkamp
Medewerker Servicecentrum Opleidingen

Mail: k.veldkamp@5hart.nl

Mieke Brons
Medewerker Servicecentrum Opleidingen

Maakt het verschil door:
proberen vooruit te denken, om zo ervoor te zorgen dat het niemand aan iets ontbreekt.

Krijgt energie van:
Na een gezellige drukke dag thuis komen en met een kop thee voor de houtkachel een boek te lezen of een film te kijken.

Mail: m.brons@5hart.nl

Annemarie Meijer
Office Manager

Maakt het verschil door:

net dat extra stukje service te geven

Krijgt energie van:

humor, lezen en genieten van mooie momenten met mijn gezin en vrienden

Mail: a.meijer@5hart.nl

Ineke van Dongen
Office Manager

Maakt het verschil door:
cursisten een welkom gevoel geven, met ogenschijnlijk kleine dingen soms van grote betekenis zijn.

Krijgt energie van:
leuke mensen om me heen.

Mail: i.vandongen@5hart.nl

Stijn Janssen
Trainer

Maakt het verschil door:
open-minded en met een royale dosis enthousiasme de cursisten via een persoonlijke benadering de materie van een training eigen te laten maken.

Krijgt energie van:
vrolijkheid, creativiteit, inzet.

Mail: stijn.janssen@5hart.nl

Marko Draisma
Trainer

Maakt het verschil door:
cursussen te ontwikkelen en te verzorgen, klassikaal en individueel, intern en op locatie.

Krijgt energie van:
mijn nieuwsgierigheid te voeden, door het doorgronden en delen van nieuwe kennis en vaardigheden.

Mail: m.draisma@5hart.nl

Jeroen de Wolf
Trainer

Maakt het verschil door:
de cursisten veel voorbeelden mee te geven uit de praktijk, de do’s en dont’s.

Krijgt energie van:
enthousiaste, betrokken cursisten met passie voor het vak.

Mail: j.d.wolf@5hart.nl

Helma Zijlstra-Westhoff
Trainer

Maakt het verschil door:
iedereen op zijn eigen niveau het beste uit de cursus te laten halen, een positieve instelling.

Krijgt energie van:
buiten in de vrije natuur verblijven, mooie muziek, cursisten die écht wat geleerd hebben.

Mail: h.zijlstra@5hart.nl

Gerard de Vries
Trainer

Maakt het verschil door:
een positieve instelling en mezelf te blijven.

Krijgt energie van:
mijn gezin, sporten, buiten zijn kortom actief bezig zijn.

Mail: g.d.vries@5hart.nl

Marco Krijger
Chief Information Officer

Maakt het verschil door:
het motiveren en stimuleren van collega’s, harmonie en synergie te bewerkstelligen in een team, een realistische benadering: ‘goed is goed genoeg’ is op veel situaties ook van toepassing.

Krijgt energie van:
doelen stellen en daarvoor gaan!, creatief en innovatief bezig zijn, het bouwen en vormgeven van gitaren, mijn gezin.

Mail: m.krijger@5hart.nl

John Grasso
Software ontwikkeling

Maakt het verschil door:
op technische wijze het bedrijf te ondersteunen en verder te helpen. En dat door software en hardware op de beste manier in te zetten.

Krijgt energie van:
goed geschreven en werkende software, Griekenland, modelspoor,  leuke mensen.

Mail: j.grasso@5hart.nl

Sophie Janssen
Administratie

Maakt het verschil door:
dienstverlenend, ondersteunend en enthousiast te zijn.

Krijgt energie van:
adviserend en probleemoplossend te werk te gaan.

Mail: s.janssen@5hart.nl

Alice van Velzen
Administratie

Maakt het verschil door:
accuraat te werken, ondersteuning te bieden op verschillende afdelingen en soms een luisterend oor te zijn.

Krijgt energie van:
inspirerende mensen, muziek en sporten.

Mail: a.vanvelzen@5hart.nl

Onderwerpen
Actieve filters: Wis alle filters
Pageloader
PRIVACY VOORWAARDEN

Jouw persoonsgegevens worden opgenomen in onze beschermde database en worden niet aan derden verstrekt. Je stemt hiermee in dat wij jou van onze aanbiedingen op de hoogte houden. In al onze correspondentie zit een afmeldmogelijkheid