Onze medewerkers

De medewerkers van Vijfhart IT-Opleidingen maken het verschil. Zij geven iedere dag net dat beetje extra voor onze cursisten en hun opdrachtgevers. Prettig kennismaken!

Bastiaan Janssen
CEO
Maakt het verschil door: op positieve wijze kansen te creëren en te pakken, samen te werken in harmonie met anderen, beslissingen te nemen vanuit authenticiteit, 100% commitment te geven.Krijgt energie van: echte klantbeleving: blije klanten!, collega’s die het beste uit zichzelf halen: topprestaties!Mail: b.janssen@5hart.nl
Dyonne Béatse
Planning & Delivery
Mail: d.beatse@5hart.nl
Edmond Sarkisyan
Accountmanager

Bel: 088 – 542 78 41
Mail: e.sarkisyan@5hart.nl

Emiel Oudakker
Accountmanager
Maakt het verschil door: met humor en gedrevenheid iedere dag te zoeken naar de beste oplossingen voor onze klanten.Krijgt energie van: langdurige klantrelaties, tijd doorbrengen met mijn gezin, het liefst in de sneeuw.Bel: 088 - 542 78 36 Mail: e.oudakker@5hart.nl
Enne-Jan Wierda
Accountmanager
Bel: 088 - 542 78 49 Mail: e.wierda@5hart.nl
Ferry Stienissen
Planning & Delivery
Maakt het verschil door: mijn boerenverstand te gebruiken.Krijgt energie van: een uitdaging.Mail: f.stienissen@5hart.nl
Gerard de Vries
Trainer
Maakt het verschil door: een positieve instelling en mezelf te blijven.Krijgt energie van: mijn gezin, sporten, buiten zijn kortom actief bezig zijn.Mail: g.d.vries@5hart.nl
Guido de Vrught
Manager Opleidingen
Maakt het verschil door: uit te dragen dat “het verschil tussen goed en voortreffelijk klein is maar essentieel”, duidelijkheid te geven ook al is het soms niet wat iemand wil horen.Krijgt energie van: een lekkere luiervakantie met het gezin, een perfecte beleving voor onze klanten te realiseren, een kickbokstraining, een wedstrijd van De Graafschap waar het publiek 90 minuten tekeer gaat.Mail: g.devrught@5hart.nl
Helma Zijlstra-Westhoff
Trainer
Maakt het verschil door: iedereen op zijn eigen niveau het beste uit de cursus te laten halen, een positieve instelling.Krijgt energie van: buiten in de vrije natuur verblijven, mooie muziek, cursisten die écht wat geleerd hebben.Mail: h.zijlstra@5hart.nl
Hevi Fakiana
Accountmanager

Bel: 088 – 542 78 83
Mail: h.fakiana@5hart.nl

Ineke van Dongen
Office Manager
Maakt het verschil door: cursisten een welkom gevoel geven, met ogenschijnlijk kleine dingen soms van grote betekenis zijn.Krijgt energie van: leuke mensen om me heen.Mail: i.vandongen@5hart.nl
Jan Struik
Accountmanager
Maakt het verschil door: te luisteren om te begrijpen in plaats van te luisteren om te reageren om daarmee een oplossing voor de klant te bieden, uniek te zijn zoals iedereen.Krijgt energie van: het vinden van de juiste oplossing.Bel: 088 - 542 78 57 Mail:  j.struik@5hart.nl 
Jeroen van Geelen
Senior Developer
Maakt het verschil door: kwaliteit voorop te stellen.Krijgt energie van: goede muziek, cabaret, vakantie, mijn zoon Tijn.Mail: j.v.geelen@5hart.nl
John Grasso
Senior Developer
Mail: j.grasso@5hart.nl
Jeroen de Wolf
Trainer
Maakt het verschil door: de cursisten veel voorbeelden mee te geven uit de praktijk, de do’s en dont’s.Krijgt energie van: enthousiaste, betrokken cursisten met passie voor het vak.Mail: j.d.wolf@5hart.nl
Karin Peperkamp
Marketing
Maakt het verschil door: met veel enthousiasme en oog voor detail een positieve bijdrage te leveren aan gestelde doelen.Krijgt energie van: teamwork, het resultaat zien van geleverde inspanningen, mijn drie kinderen, op skeelers een rondje over de dijk in Wageningen maken.Mail: k.peperkamp@5hart.nl
Kelly Geurkink
Planning & Delivery
Mail: k.geurkink@5hart.nl
Kim Berndsen – van Leeuwen
Sales Support
Mail: salessupport@5hart.nl
Lucas Ditvoorst
Accountmanager
Maakt het verschil door: vraag en aanbod aan elkaar te knopen met een passend opleidingsvoorstel.Krijgt energie van: interactie met mensen.Bel: 088 - 542 78 53 Mail: l.ditvoorst@5hart.nl
Marco Krijger
Manager bedrijfsbureau
Maakt het verschil door: het motiveren en stimuleren van collega’s, harmonie en synergie te bewerkstelligen in een team, een realistisch benadering: ‘goed is goed genoeg’ is op veel situaties ook van toepassing.Krijgt energie van: doelen stellen en daarvoor gaan!, creatief en innovatief bezig zijn, het bouwen en vormgeven van gitaren, mijn gezin.Mail: m.krijger@5hart.nl
Marko Draisma
Trainer
Maakt het verschil door: cursussen te ontwikkelen en te verzorgen, klassikaal en individueel, intern en op locatie.Krijgt energie van: mijn nieuwsgierigheid te voeden, door het doorgronden en delen van nieuwe kennis en vaardigheden.Mail: m.draisma@5hart.nl
Matthijs Kuipers
Accountmanager

Bel: 088 – 542 78 82
Mail: m.kuipers@5hart.nl

Mirza Osmanagic
Accountmanager
Maakt het verschil door: de belangen van de klant altijd op de eerste plaats te zetten.Krijgt energie van: red bull, sporten, reizen, samenwerken.Bel: 088 - 542 78 37 Mail: m.osmanagic@5hart.nl
Patrick van der Geest
Learning and Development Manager
Maakt het verschil door: goed te luisteren en te denken in win-win.Krijgt energie van: door goed samen te werken, meer te bereiken dan alleen.Mail: p.vd.geest@5hart.nl
Patty Virreira
Marketing
Maakt het verschil door: mijzelf flexibel op te stellen en er elke dag voor de volle 100% voor te gaan om zo tot het beste (marketing) resultaat te komen.Krijgt energie van: technologische innovaties, verre reizen, yoga en een beetje gekkigheid op zijn tijd :).Mail: p.virreira@5hart.nl
Pim de Geest
Accountmanager

Bel: 088 – 542 78 22
Mail: p.degeest@5hart.nl

 

Peter Brons
Systeembeheerder
Maakt het verschil door: vrolijkheid, creativiteit, inzet.Krijgt energie van: nieuwe inzichten en ontdekkingen.Mail: p.brons@5hart.nl
Peter Verbeek
Sales Manager
Mail: p.verbeek@5hart.nl
Raymond Nijman
Learning and Development Manager
Maakt het verschil door: met een aanstekelijke passie/drive mensen in beweging te brengen om samen mogelijkheden en oplossingen te creëren. Door het snel structureren van de vele mogelijkheden, help ik mijn collega’s de juiste oplossing aan de klant te bieden.Krijgt energie van: bestaande en nieuwe Learning & Development mogelijkheden uit te werken om samen met klanten/partners langdurig, succesvol te ondernemen.Mail: r.nijman@5hart.nl
Robbert Duinkerken
Medewerker gegevensmanagement
Maakt het verschil door: mijn nauwkeurigheid en analytisch vermogen.Krijgt energie van: het werken met cijfers, het visualiseren van data en verbanden.Mail: r.duinkerken@5hart.nl
Rokus Janssen
Accountmanager
Maakt het verschil door: een passende oplossing te bieden waardoor de klant zijn doelen bereikt.Krijgt energie van: mijn familie, mijn werk en sporten. En lekker eten natuurlijk!Bel: 088 - 542 78 88 Mail: r.janssen@5hart.nl
Sander Quak
Accountmanager

Maakt het verschil door:
de klant centraal te stellen, met vol enthousiasme en met oog voor detail vragen en wensen van klanten te beantwoorden.

Krijgt energie van:
een klant die geholpen is met zijn vraag en tevreden is over de begeleiding van het traject van A t/m Z, samenwerken met collega’s om zaken voor elkaar te krijgen, sporten.

Bel: 088 – 542 78 77
Mail: s.quak@5hart.nl

Sander Rekveld
Learning and Development Manager
Mail: s.rekveld@5hart.nl
Saskia van der Laan
Sales Support
Mail: salessupport@5hart.nl
Shannon Witjes
Directiesecretaresse
Maakt het verschil door: enthousiasme, humor en een proactieve en professionele houding de organisatie te ondersteunen en te ontzorgen.Krijgt energie van: positief ingestelde mensen, zowel medewerkers als klanten.Mail: s.witjes@5hart.nl
Sophie Janssen
Secretariaat/administratie
Maakt het verschil door: dienstverlenend, ondersteunend en enthousiast te zijn.Krijgt energie van: adviserend en probleemoplossend te werk te gaan.Mail: s.janssen@5hart.nl
Steven Hermsen
Accountmanager

Maakt het verschil door:
proactief te zijn en kwaliteit te leveren.

Krijgt energie van:
de ‘Discover weekly’ functie van Spotify, muziek, familie en vrienden, koken.

Bel: 088 – 542 78 74
Mail: s.hermsen@5hart.nl

Stijn Janssen
Trainer
Maakt het verschil door: open-minded en met een royale dosis enthousiasme de cursisten via een persoonlijke benadering de materie van een training eigen te laten maken.Krijgt energie van: vrolijkheid, creativiteit, inzet.Mail: stijn.janssen@5hart.nl
Willem Janssen
Facilitair Manager
Mail: w.janssen@5hart.nl
Onderwerpen
Actieve filters: Wis alle filters
Loading...