Vijfhart
088 - 542 78 48 info@vijfhart.nl

PRINCE2® Foundation 7th edition – e-learning (met examenvoucher)

  • Duur
    90 dagen
  • Kosten
    vanaf €945,-
  • Lesmethode
    E-training

PRINCE2 Foundation helpt je om projectmanagement gestructureerder, voorspelbaarder en vooral effectiever aan te pakken. Je leert hoe je met de internationale PRINCE2-methode meer grip krijgt op projecten, beter samenwerkt met stakeholders en besluitvorming transparanter maakt. Door te begrijpen hoe projecten zijn opgebouwd en welke factoren het succes bepalen, kun je je rol binnen elk project sterker neerzetten.

Tijdens de cursus ontdek je stap voor stap hoe de PRINCE2-principes, processen en praktijken samen een duidelijke leidraad vormen voor elk type project. Je maakt kennis met essentiële begrippen en leert hoe je fasering, risicobeheer, voortgangsbewaking en kwaliteitsafspraken toepast. Ook besteden we extra aandacht aan het menselijke aspect binnen projectmanagement en aan duurzaamheid in projecten, zodat je moderne, toekomstbestendige keuzes leert maken.

Je oefent met herkenbare scenario’s die lijken op situaties uit je eigen werkpraktijk. Door theorie direct te koppelen aan opdrachten ervaar je hoe je PRINCE2-elementen concreet toepast in projecten van verschillende omvang. Zo kun je na de cursus meteen starten met het gestructureerd uitvoeren of ondersteunen van projecten en ben je inhoudelijk voorbereid op het PRINCE2 Foundation examen. Het examen is geen onderdeel van deze cursus. Je ontvangt een examenvoucher waarmee je binnen 12 maanden op een zelf te kiezen tijdstip en locatie online examen kunt doen.