Vijfhart
088 - 542 78 48 info@vijfhart.nl

IT-architectuur in de praktijk

  • Duur
    5 dagen
  • Kosten
    vanaf €3695,-
  • Lesmethode
    Klassikaal
  • Locaties
    Nieuwegein

Opleiding IT Architect in de praktijk

Ben jij aspirant IT-architect of heb je als professional veel te maken met architectuur? Of mis jij een optimale samenwerking met jouw collega’s? In deze opleiding leer je niet alleen de theorie, maar juist ook hoe je deze theorie zelf in jouw eigen organisatie direct kan toepassen.

Vergroot je zichtbaarheid als IT-architect en leer de toegevoegde waarde van architectuur in je organisatie te verbeteren!

In vijf dagen leer je de basisvaardigheden van een IT Architect. De opleiding kent een logische, stapsgewijze opbouw waarin je de opgedane kennis met je medecursisten in workshops leert toepassen.

Na de training IT-architectuur in de praktijk:

  • Beheers je de basisvaardigheden van een IT-architect
  • Weet je wie de stakeholders zijn, wat hun belangen zijn en hoe je effectief met hen communiceert
  • Kun je vanuit requirements een architectuurontwerp opstellen
  • Kun je je verder verdiepen in de enterprise architectuur, architectuur in agile organisaties of in bijzondere onderwerpen als cloud architectuur, visualisatie van de architectuur enzovoort.
  • Ben je in staat om examentrainingen zoals TOGAF of ArchiMate te volgen
  • Ontvang je een certificaat van deelname aan de opleiding